درباره داتیس

درباره داتیس
درباره داتیس
ارزش‌های داتیس
ارزش‌های داتیس
ماموریت داتیس
ماموریت داتیس
چشم انداز داتیس
چشم انداز داتیس
اهداف داتیس
اهداف داتیس
رزومه داتیس
رزومه داتیس
 

درباره داتیس

شرکت بین‌المللی پویش رایان داتیس با هدف جلب رضایت و ارائه خدمات پس از فروش منحصر به فرد به مشتریان، فعالیت خود را با تولید و توزیع در خصوص تجهیزات مداربسته آغاز نموده است. این شرکت یکی از تولیدکنندگان پیشرو و حرفه‌ای در زمینه دوربین مداربسته تحت برند برایتون، فن‌آوری تکنولوژی تشخیص چهره (هوش مصنوعی)، نمایشگرهای صنعتی، نمایشگر لمسی و ویدئووال تحت برند پنتوس می‌باشد. ما به تولید تضمین شده‌ترین محصول در سطح جهانی می‌پردازیم تا نیاز بازار را برآورده سازیم.

 

ارزش‌های داتیس

الف-ارزش‌های اخلاقی:

صداقت، شفافیت، هوشمندی، خانواده ایمن و شاد، افزایش سطح امنیت اجتماعی و دوستدار محیط زیست

ب- ارزش های تجاری:

ساخت بهترین محصول، برترین برند ساخت ایرانی تجهیزات مداربسته و نمایشگرهای صنعتی، ارتقاء امنیت جامعه، اصالت کالا، فروش داخلی و بین المللی و استفاده از بستر اینترنت

 

ماموریت داتیس

ما تولید و توزیع کننده تجهیزات مداربسته، مانیتور صنعتی، نمایشگر لمسی، ویدئووال و تکنولوژی تشخیص چهره (هوش مصنوعی) هستیم تا برترین سطح تجربه امنیت و رضایت را برای مشتریان‌ خود به ارمغان آوریم.

 

چشم انداز داتیس

ما می‌خواهیم به معتبرترین، خلاق‌ترین و موفق‌ترین شرکت در ایران و خاورمیانه و نیز تحسین برانگیزترین، متعهدترین و ماندگارترین برند در ذهن مشتریان خود تبدیل شویم.

 

اهداف داتیس

داتیس در طول فعالیت خود همواره در تلاش است با رویکردی علمی، کاربردی و نوآورانه در عرصه محصولات امنیتی و فن‌آوری هوش مصنوعی و همچنین با رویکرد مشتری‌ محور و ارائه خدماتی منطبق با نیاز مشتریان در سطح ملی و بین‌المللی گامی در راستای ارتقای خدمات تخصصی در حوزه تکنولوژی بردارد. ارتقای سطح تولید داخلی با کیفیت بالا، قیمت پایین و ارائه خدمات منحصر به فرد و فراتر از استانداردهای داخلی جهت کسب رضایت بالای مشتریان عزیز از اهداف اصلی ما می باشد.

 

رزومه داتیس

برای دریافت فایل رزومه داتیس اینجا کلیک نمایید.