درباره داتیس

درباره داتیس
درباره داتیس
ارزش‌های داتیس
ارزش‌های داتیس
ماموریت داتیس
ماموریت داتیس
چشم انداز داتیس
چشم انداز داتیس
اهداف داتیس
اهداف داتیس
رزومه داتیس
رزومه داتیس
 

درباره داتیس

شرکت بین‌المللی پویش رایان داتیس با هدف جلب رضایت و ارایه خدمات با کیفیت به مشتریان، فعالیت خود را با تولید، توزیع و ارایه خدمات پس از فروش منحصر به فرد در خصوص تجهیزات مداربسته آغاز نمود. این شرکت یکی از تولیدکنندگان پیشرو و حرفه‌ای در زمینه دوربین‌های مداربسته، فن‌آوری تکنولوژی تشخیص چهره (هوش مصنوعی)، نمایشگرهای صنعتی، صفحه نمایش صنعتی لمسی و ویدیووال می‌باشد. ما به تولید تضمین شده‌ترین محصول در سطح جهانی می‌پردازیم تا نیاز بازار را برآورده کنیم.

شبکه گسترده نمایندگی‌های شرکت داتیس در سراسر کشور و همچنین در کشورهای همجوار با نظارت این شرکت به مشتریان نهایی شرکت بین‌المللی داتیس محصولات و خدمات خود را عرضه می‌نماید.

 

ارزش‌های داتیس

الف-ارزش‌های اخلاقی:

صداقت، شفافیت، هوشمندی، خانواده ایمن و شاد، افزایش سطح امنیت اجتماعی و دوستدار محیط زیست

ب- ارزش های تجاری:

برترین برند ساخت داخل، ارتقاء امنیت جامعه، اصالت کالا ، فروش داخلی و بین المللی و استفاده از بستر اینترنت

 

ماموریت داتیس

ما تولیدکننده نمایشگرهای صنعتی، صفحه نمایش صنعتی لمسی، ویدیووال، تجهیزات سیستم‌های مداربسته و تکنولوژی تشخیص چهره (هوش مصنوعی) هستیم تا برترین سطح تجربه امنیت و رضایت را برای مشتریان‌مان به ارمغان آوریم.

 

چشم انداز داتیس

ما می‌خواهیم به معتبرترین، خلاق‌ترین و موفق‌ترین شرکت در ایران و خاورمیانه و نیز تحسین برانگیزترین، متعهدترین و ماندگارترین برند در ذهن مشتریانمان تبدیل شویم.

 

اهداف داتیس

داتیس در طول فعالیت خود در تلاش است با رویکردی علمی، کاربردی و نوآورانه در عرصه محصولات امنیتی و فن‌آوری هوش مصنوعی و همچنین با رویکرد مشتری‌محور و ارایه خدماتی منطبق با نیاز مشتریان، در سطح ملی و بین‌المللی گامی در راستای ارتقای خدمات تخصصی در حوزه تکنولوژی بردارد. همچنین هدف ما ارتقای سطح تولید داخلی با کیفیت بالا، قیمت پایین و ارایه خدمات منحصر به فرد و فراتر از استانداردهای داخلی جهت کسب رضایت بالای مشتریان عزیز می باشد.

 

رزومه داتیس

برای دریافت فایل رزومه داتیس اینجا کلیک نمایید.