شیرینگ بی سیم | وایرلس شیرینگ

با وایرلس شیرینگ پنتوس می‌توانید تمام آن‌چیزی را که در لپ‌تاپ یا تلفن همراه خود دارید، در یک صفحه نمایش ارائه دهید. با وایرلس شیرینگ پنتوس نیازی به کابل و سیم‌کشی ندارید و اتاق مانیتورینگ خود را تنها با یک کلیک می‌توانید مدیریت نمایید. وایرلس شیرینگ پنتوس می‌تواند در اتاق کنفرانس، اتاق مانیتورینگ، اتاق جلسات و... کارایی داشته باشد.

دریافت لیست قیمت
شیرینگ بی سیم | وایرلس شیرینگ

شیرینگ بی سیم | وایرلس شیرینگ پنتوس


وایرلس شیرینگ چیست؟

امروزه دستگاه‌های بی‌سیم محبوبیت دوچندانی پیدا کرده‌اند. اصطلاح وایرلس شیرینگ و یا اشتراک‌گذاری بیسیم صفحه‌نمایش، به معنای عمل به اشتراک گذاشتن محتویات صفحه رایانه شخصی، تبلت یا تلفن هوشمند شما بر روی یک نمایشگر ویدئویی دیگر بدون به‌قراری ارتباط فیزیکی بین دو دستگاه است. این دستگاه که برای جلسات کاری و آموزشی طراحی شده است، بسیار کاربرپسند و هوشمند است. کافی است تنها با یک کلیک تصویر موردنظر را نمایش دهید. 

چرا باید از وایرلس شیرینگ استفاده کنیم؟

تقویت قدرت پیام‌رسانی: با به‌اشتراک‌گذاری داده‌ها و اطلاعات خود در نمایشگرهای صنعتی و ویدئو وال‌ها با کمک وایرلس شیرینگ، مخاطبین بیشتری جذب کنید.

افزایش همکاری: با استفاده از وایرلس شیرینگ در جلسات کاری خود، می‌توانید به‌سادگی بین دستگاه‌های مختلف جابه‌جا شوید و ارائه و گزارش‌های هر یک از کارمندان خود را به‌راحتی نمایش دهید.

کاهش فشار با رابط کاربری ساده: تکنولوژی وایرلس شیرینگ با رابط کاربری ساده مناسب استفاده هر گروه سنی با هر میزان توانایی است.

ارتباط بدون تأخیر: با وجود زمان پاسخگویی بالا و عدم تأخیر در هماهنگی صدا و تصویر، شما می‌توانید به‌راحتی می‌توانید صدا و تصویر را هم‌زمان به اشتراک بگذارید. 

نتیجه‌گیری

آیا سازمان و شرکت شما آماده استفاده از یک سیستم وایرلس شیرینگ هوشمند است؟ با مطالعه مقاله بالا و کسب دانش لازم، حتماً قادر هستید که به این سؤال پاسخ دهید و تصمیمی آگاهانه درباره نوع سیستم موردنیاز خود و کارمندانتان بگیرید. 

برای در میان گذاشتن دیدگاه خود لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید.