مانیتور ای ای دی LG

با تلویزیون‌های LED ال جی، نهایت وضوح و کیفیت از یک تلوزیون رزولوشن بالا را تجربه خواهید کرد. تماشای فیلم در سینما همیشه لذت و جذابیت‌های خاصی دارد و ال‌ جی با کمک تکنولوژی‌های پیشرفته در سیستم‌های صوتی و تصویری خود تجربه تماشای سینمایی را به خانه شما می‌آورد. تجربه سیستم‌های ال جی تجربه‌ی نابی از دیدن و شنیدن خواهد بود. مدل‌های مختلف تلویزیون‌های ال جی و همچنین انواع سیستم‌های صوتی خانگی پیشرفته ال جی را بررسی کنید و از ترکیب هنر طراحی و فناوری لذت ببرید.

مانیتور ای ای دی LG

>قیمت مانيتور ال ای دی ال جى، انواع مانيتور LG LED


ال ای دی چیست؟

 LED ها درواقع همان LCD های ارتقا یافته هستند. تلوزیون و مانیتور های ال ای دی، مانیتورهای هستند که به جای استفاده از لامپ فلور سنت از سیستم نور افشانی LED  استفاده میکنند. به طور کلی تصاویر در LED ها روشن‌تر است و کنتراست بهتری دارند.

چرا LED های ال اجی انتخاب بهینه‌ای است؟

LED های ال اجی از فناوری انتقال بیسیم و کانکتورهای بدون تماس استفاده می‌کنند. همچنین برای نمایش وضوح UHD با نسبت 16:9، نیازی به سیم کشی برق و سیگنال ندارند. طراحی بلوک مونتاژ شده آنها باعث می‌شود تا نصب این LED ها از همیشه آسان‌تر باشد. 

این سری LED های ال اجی به کاربران امکان تنطیم حالت تصویر، صدا و غیر را با کنترل از راه دور می‌دهد. در نتیجه کاربران می‌توانند به راحتی با این LED ها ارتباط برقرار کنند. این دستگاه‌ها راه‌حل‌های نرم افزاری متعددی ارائه می‌کنند و بسیار کاربر پسند هستند. 

برای در میان گذاشتن دیدگاه خود لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید.