دوربین بولت تحت شبکه

دوربین بولت تحت شبکه برای بسیاری از پروژه‌ها می‌تواند گزینه مناسبی باشد به شرطی که در خرید و نصب آن به نکات لازم توجه شود. لیست انواع دوربین بولت تحت شبکه را به همراه اطلاعات فنی و نمونه تصویر در این صفحه در اختیارتان قرار داده‌ایم.

دوربین بولت تحت شبکه

دوربین بولت تحت شبکه


دوربین بولت تحت شبکه

برای رسیدن به نهایت امنیت سازمان شما به تجهیزات نظارت تصویری مبتنی بر شبکه و اینترنت نیاز دارد و دوربین بولت تحت شبکه یکی از گزینه‌های مناسب برای شما محسوب می‌شود. دوربین بولت تحت شبکه یک راهکار نظارت تصویری مبتنی بر شبکه، انعطاف‌پذیر و مقرون ‌به‌صرفه‌تر است. در ادامه به کاربرد دوربین بولت تحت شبکه، قیمت و مزایا آن اشاره می‌نماییم.

کاربرد دوربین بولت تحت شبکه

دوربین مداربسته بولت که به دلیل شکل ظاهری به دوربین مداربسته استوانه‌ای نیز معروف است، در مکان‌های متفاوتی امکان استفاده دارند ولی در بیشتر مواقع در فضای بیرونی استفاده می شوند زیرا این نوع دوربین امکان مشاهده در مسافت طولانی را به کاربر می‌دهد. اگر دوربین بولت شما تحت شبکه باشد مزایای زیادی از جمله نحوه ذخیره سازی کارآمد را به ارمغان می‌آورد. در ادامه به بررسی بیشتر مزایای این نوع دوربین می‌پردازیم.

مزایای دوربین بولت تحت شبکه

استفاده از دوربین مداربسته بولت IP مزایای زیادی دارد که هر کاربری را مجاب به استفاده از این نوع دوربین می‌کند. از جمله مزایای این نوع دوربین شامل موارد زیر می‌باشد:

  • نصب آسان با حداقل میزان کابل کشی

  • مقاومت بالا در برابر عوامل زیست محیطی

  • نظارت بر مسافت‌های طولانی

  • عمر طولانی دوربین بولت تحت شبکه

قیمت دوربین بولت تحت شبکه

تنوع قیمت در بین برندهای مختلف باعث سردرگمی مخاطبان می‌شود. مهم‌ترین عامل در تعیین قیمت‌گذاری نقش شرکت‌های وارد کننده است. شرکت‌های واردکننده به دلیل قرار گرفتن تحت شرایط متفاوت، نرخ قیمت بالایی را نسبت به شرکت‌های تولیدکننده داخلی ارائه می‌دهند. شرکت داتیس کلیه محصولات خود را در خط تولید خود تولید می‌نماید و با وجود کیفیت بالای محصولات، قیمت مقرون به صرفه‌ای را ارائه می‌دهد. برای دریافت لیست قیمت محصولات داتیس وارد صفحه مورد نظر شوید و درخواست خود را ارسال نمایید.

انواع دوربین بولت تحت شبکه

دوربین بولت تحت شبکه را از بعد رزولوشن و لنز می‌توان در انواع مختلفی مشاهده نمود. از نظر نوع لنز دوربین بولت تحت شبکه در یکی از دسته بندی های زیر قرار دارد:

  • دوربین بولت تحت شبکه فیکس یا ثابت

  • دوربین بولت تحت شبکه وریفوکال

  • دوربین بولت تحت شبکه موتورایز

همچنین از نظر میزان رزولوشن می توان به 2 مگاپیکسل، 5 مگاپیکسل، 8 مگاپیکسل و... اشاره نمود. انتخاب هر کدام از این موارد بستگی به این دارد که شما قصد دارید از دوربین امنیتی خود برای ایجاد امنیت چه محیطی استفاده نمایید. لیست کامل انواع دوربین مداربسته را می‌توانید در صفحه مورد نظر مشاهده نمایید.

انتقال تصویر دوربین بولت تحت شبکه

نکته قابل توجه در خرید دوربین مداربسته سیستم انتقال تصویر آن است. بسیاری از برندها به دلیل استفاده از سرورهای خارجی دچار مشکلات زیادی از جمله اختلال در تصاویر، سرعت پایین و هزینه‌های بالا می‌شوند. دوربین مداربسته بولت برایتون به دلیل استفاده از سرور انتقال تصویر داخلی P2P باعث شده است تمام محدودیت‌های سرور خارجی را از بین ببرد و بدون هیچگونه اختلالی، با هزینه پایین و سرعت بالا عملیات انتقال تصاویر انجام شود. یکی از دلایل محبوبیت انواع دوربین مداربسته برایتون همین مورد است و مخاطبان زیادی را مجذوب خود ساخته است.

خرید دوربین بولت تحت شبکه

برای خرید دوربین بولت تحت شبکه می‌توانید از طریق سایت داتیس اقدام نمایید.. لیست کامل انواع دوربین مداربسته بولت تحت شبکه را می‌توانید در این صفحه مشاهده نمایید، همچنین نمونه تصویر هر محصول را می‌توانید در صفحه جزئیات هر محصول مشاهده کنید. شما این امکان را دارید اطلاعات کامل را در خصوص انواع دوربین مداربسته از کارشناسان فنی شرکت داتیس نیز دریافت نمایید. تیم داتیس در تلاش است خرید امنی را برای شما به ارمغان بیاورد.

برای در میان گذاشتن دیدگاه خود لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید.