دستگاه ضبط تصاویر UVR

دستگاه ضبط تصاویر UVR نسل جدیدی از دستگاه‌های ضبط تصویر آنالوگ یا دیجیتال محسوب می‌شود. قابلیت‌های هوشمند بسیاری در این دستگاه وجود دارد که نمی‌توانید مشابه این قابلیت ها را در دستگاه DVR مشاهده نمایید. قابلیت‌های هوشمند این دستگاه باعث شده تا جایگزین دستگاه‌های DVR شده و روز به روز محبوب‌تر شوند. در این صفحه انواع دستگاه UVR را با جزئیات اطلاعات فنی ارائه کرده‌ و همچنین راهنمایی جامع، در خصوص انتخاب بهترین دستگاه خدمتتان ارائه نموده‌ایم.

دستگاه ضبط تصاویر UVR

دستگاه ضبط تصاویر UVR


دستگاه ضبط تصویر UVR

 دستگاه UVR در واقع نوع پیشرفته‌ای از دستگاه ضبط تصویر DVR است. ولی با قابلیت‌های بسیار پیشرفته‌تر توانسته است جایگاه خوبی بین تمام پروژه‌کارانی که در خصوص سیستم مداربسته آنالوگ فعالیت می‌کنند، به دست بیاورد. به عبارت دیگر یک استاندارد انتقال ویدیوی HD آنالوگ با کابل هم محور است که قابلیت های آن توسعه یافته است.

به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما به لینک زیر سر بزنید تا اطلاعات کاملی از دستگاه ضبط تصویر را بخوانید:

قیمت دستگاه ضبط تصاویر دیجیتال

دستگاه ضبط تصویر دیجیتال یا UVR قیمت بسیار مناسب‌تری نسبت به دستگاه‌های ضبط تصویر تحت شبکه دارد. این دستگاه به دلیل قابلیت‌های پیشرفته‌ای که نسبت به دستگاه DVR دارد،نسبت به این دستگاه قیمت بیشتری هم دارد. برند دستگاه آنالوگ UVR نیز در تعیین قیمت آن تاثیرگذار است. دستگاه ضبط تصویر UVR برایتون که در سبد محصولات شرکت داتیس قرار دارد و ساخت ایران محسوب می‌شود، قیمت بسیار مناسبی نسبت به دستگاه‌های ضبط تصویر وارداتی دارد و تحت شرایط مختلف اقتصادی و سیاسی قیمت محصولات داتیس دچار نوسان در قیمت نمی‌شود.

انواع دستگاه UVR

دستگاه ضبط تصویر UVR تعداد کانال مختفلی را پشتیبانی می‌کنند و بر این اساس قیمت‌های مختلفی دارند. به‌عنوان مثال می‌توان به دستگاه ضبط تصاویر UVR 4 کانال، 6 کانال، 8 کانال، 16 کانال، 32 کانال و... اشاره کرد. بسته به نوع پروژه شما می‌توانید هر کدام از این نوع دستگاه‌ها را انتخاب کنید.

معمولا در پروژه‌های کوچک مثل منزل یا محل کار استفاده از دستگاه UVR 4 یا 8 کانال توصیه می‌شود. برای پروژه‌های متوسط نیز استفاده از دستگاه 16 کانال UVR گزینه مناسبی محسوب می‌شود. در آخر،  برای پروژه های بزرگ استفاده از دستگاه 32 کانال گزینه ایده‌آلی است.

امکانات دستگاه ضبط تصویر UVR

قابلیت‌های زیادی را برای دستگاه‌های آنالوگ یا UVR می‌توان نام برد و البته بسته به انتخاب هر کدام از دستگاه UVR شما می‌توانید قابلیت‌های متفاوتی را مشاهده نمایید. اما به صورت کلی برخی از امکانات و قابلیت‌های هوشمند شامل موارد زیر است.

  • دریافت فیلم HD در زمان واقعی بدون هیچگونه تاخیر
  • دسترسی آسان به تلفن های هوشمند QR Code
  • خروجی VGA و HDMI
  • یک شبکه بسته بسیار امن
  • امکان نمایش هوشمند تصاویر

خرید دستگاه UVR

برای خرید این نوع دستگاه UVR برایتون شما این امکان را دارید با کارشناسان فروش ما در دفتر مرکزی داتیس تماس حاصل فرمایید و اطلاعات لازم را در این خصوص دریافت نمایید. همچنین می‌توانید درخواست لیست قیمت کلیه محصولات برایتون را در این صفحه ارسال کنید و بعد از دریافت لیست قیمت تصمیمات لازم را مبذول فرمایید. شرکت پویش رایان داتیس با کارشناسان حاذق و خبره خود در تمام مراحل خرید در کنار شما است تا بتوانید یک خرید امن را تجربه کنید.

برای در میان گذاشتن دیدگاه خود لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید.