دستگاه ضبط تصاویر UVR

دستگاه ضبط تصاویر UVR نسل جدیدی از دستگاه های ضبط تصویر آنالوگ یا دیجیتال محسوب میشود. قابلیت های هوشمند بسیاری در این دستگاه وجود دارد که در دستگاه DVR این قابلیت ها را نمی‌توانید مشاهده نمایید. قابلیت های هوشمند در این دستگاه باعث شده است که جایگزین دستگاه‌های DVR شوند و روز به روز محبوب‌تر شوند. در این صفحه انواع دستگاه UVR را با جزئیات اطلاعات فنی ارائه نمودیم و یک راهنمای جامع را در خصوص انتخاب بهترین دستگاه خدمتتان ارائه نمودیم.

دستگاه ضبط تصاویر UVR

دستگاه ضبط تصاویر UVR


دستگاه ضبط تصویر UVR

 دستگاه UVR در واقع نوع پیشرفته‌ای از دستگاه ضبط تصویر DVR است ولی با قابلیت های بسیار پیشرفته‌تر  توانسته است جایگاه خوبی بین تمام پروژه کارانی که در خصوص سیستم مداربسته آنالوگ فعالیت می‌کنند، به دست بیاورد. به عبارت دیگر یک استاندارد انتقال ویدیوی HD آنالوگ با کابل هم محور است که قابلیت های آن توسعه یافته است.

قیمت دستگاه ضبط تصاویر دیجیتال

دستگاه ضبط تصویر دیجیتال یا UVR قیمت بسیار مناسب‌تری از دستگاه‌های ضبط تصویر تحت شبکه دارد و به دلیل قابلیت‌های پیشرفته‌ای که نسبت به دستگاه DVR دارد، از قیمت بیشتری نسبت به این دستگاه برخوردار است. برند دستگاه آنالوگ UVR نیز در تعیین قیمت آن تاثیرگذار است. دستگاه ضبط تصویر UVR برایتون که در سبد محصولات شرکت داتیس قرار دارد و ساخت ایران محسوب می‌شود، قیمت بسیار مناسبی نسبت به دستگاه‌های ضبط تصویر وارداتی دارد و تحت شرایط مختلف اقتصادی و سیاسی قیمت محصولات داتیس دچار نوسان در قیمت نمی‌شود.

انواع دستگاه UVR

دستگاه ضبط تصویر UVR را بر اساس تعداد کانالی که پشتیبانی میکند می توان در انواع مختلفی تهیه نمود. دستگاه ضبط تصاویر UVR 4 کانال، 6 کانال، 8 کانال، 16 کانال، 32 کانال و... برخی از این نوع دستگاه ها هستند. بسته به نوع پروژه شما می توان هر کدام از این نوع دستگاه ها را انتخاب نمود.

معمولا در پروژه های کوچک مثل منزل یا محل کار استفاده از دستگاه UVR 4 یا 8 کانال مناسب است و برای پروژه های متوسط استفاده از دستگاه 16 کانال UVR گزینه مناسبی محسوب می‌شود و برای پروژه های بزرگ استفاده از دستگاه 32 کانال گزینه ایده عالی است.

امکانات دستگاه ضبط تصویر UVR

قابلیت های زیادی را برای دستگاه های آنالوگ یا UVR می‌توان نام برد و البته بسته به انتخاب هر کدام از دستگاه UVR شما می‌توانید قابلیت های متفاوتی را مشاهده نمایید. اما به صورت کلی برخی از امکانات و قابلیت های هوشمند شامل موارد زیر می‌باشد.

  • دریافت فیلم HD در زمان واقعی بدون هیچگونه تاخیر

  • دسترسی آسان به تلفن های هوشمند QR Code

  • خروجی VGA و HDMI

  • یک شبکه بسته بسیار امن

  • امکان نمایش هوشمند تصاویر

خرید دستگاه UVR

برای خرید این نوع دستگاه ضبط تصویر شما این امکان را دارید با کارشناسان فروش ما در دفتر مرکزی داتیس تماس حاصل فرمایید و اطلاعات لازم را در این خصوص دریافت نمایید. همچنین می توانید درخواست لیست قیمت کلیه محصولات برایتون را در این صفحه ارسال نمایید و بعد از دریافت لیست قیمت تصمیمات لازم را مبذول فرمایید. شرکت پویش رایان داتیس با کارشناسان حاذق و خبره خود در تمام مراحل خرید در کنار شما می‌باشند تا بتوانید یک خرید امن را تجربه نمایید.

برای در میان گذاشتن دیدگاه خود لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید.