دوربین مداربسته موتورایز برایتون

دوربین مداربسته موتورایز برایتون انتخابی ایده‌آل برای نظارت گسترده و پیشرفته می‌باشد. با این دوربین شما می‌توانید تمام جزئیات را با قابلیت تنظیم اتوماتیک لنز بدون افت کیفیت مشاهده نمایید. اطلاعات کامل را در خصوص انواع دوربین موتورایز Briton در این صفحه مشاهده نمایید.

دوربین مداربسته موتورایز برایتون

دوربین مداربسته موتورایز برایتون


دوربین مداربسته موتورایز برایتون

با دوربین مداربسته موتورایز برایتون این امکان به شما داده می‌شود تا لنز دوربین خود را با قابلیت اوپتیکال در دستگاه ضبط تصویر، نرم افزار کامپیوتر و برنامه تلفن همراه خود تنظیم نمایید. در زمانی که شما تصویر دوربین خود را به صورت زنده مشاهده می‌کنید، می‌توانید زوم و فوکوس دوربین را کنترل کنید و میدان دید دوربین را مطابق با نیاز خود کنترل نمایید.

قیمت دوربین مداربسته موتورایز برایتون

به نسبت کیفیت و قابلیت‌های ویژه‌ای که دوربین مداربسته موتورایز برایتون به کاربران می‌دهد، قیمت بسیار مقرون به صرفه‌ای دارد. دوربین موتورایز برایتون براساس دسته بندی که دارد، طیف قیمت‌های متفاوتی را نیز ارائه می‌دهد. نکته‌ای که در خصوص لیست قیمت دوربین مداربسته قابل توجه است، ثبات لیست قیمت است که به دلیل تولید ساخت ایران می‌باشد. برای دریافت لیست قیمت دوربین مداربسته برایتون به صفحه مورد نظر مراجعه نمایید و درخواست خود را ارسال نمایید.

نمونه تصویر دوربین مداربسته موتورایز برایتون

یکی از نکاتی که در هنگام خرید باید به آن توجه نمایید نمونه تصویر دوربین مداربسته مورد نظر است. حتما بررسی نمایید که کیفیت تصویر دوربین در حالت‌های مختلف زوم، کاهش پیدا نکند. در تصویر زیر کیفیت تصویر دوربین مداربسته موتورایز در حالت زوم و فوکوس برای شما قرار داده شده است. همانطور که مشاهده می‌نمایید با انجام تنظیمات زوم در دوربین مداربسته موتورایز کیفیت تصویر شما با وضوح تصویر مناسب باقی مانده است. برای مشاهده انواع دوربین مداربسته به همراه نمونه تصویر آن به صفحه مورد نظر مراجعه نمایید.

مزایا و امکانات دوربین مداربسته موتورایز برایتون

در تولید دوربین مداربسته موتورایز برایتون، برای ایجاد کردن شرایط آسان و پیشرفته، به موارد بسیاری توجه نموده‌ایم. برای داشتن یک نظارت ایده آل به حداقل رساندن زمان انجام یک کار نقش بزرگی دارد. با کاربری آسانی که در دوربین های موتورایز برایتون طراحی نموده‌ایم، شما می‌توانید به راحتی تصویر دوربین خود را با چند کلیک ساده در سریع ترین زمان ممکن زوم نمایید و در حالت زوم و بزرگنمایی کیفیت تصویر مورد نظر خود را از دست ندهید. به طور مثال تصویر پلاک مورد نظر خود را به صورت کامل مشاهده نمایید. در صفحه انواع دوربین مداربسته برایتون می توانید نمونه تصویر کلیه تجهیزات مداربسته را مشاهده نمایید.

نکته‌ای که دوربین موتورایز برایتون را از سایر برندها متمایز می‌سازد، قابلیت انتقال تصویر دوربین موتورایز برایتون نسبت به سایر برندها است. سرعت بالای انتقال تصویر دوربین مداربسته برایتون بدون هیچگونه قطعی و اختلالی در دریافت تصاویر، به شما این امکان را می‌دهد که به صورت زنده در هر زمانی به تصویر مورد نظر خود دسترسی داشته باشید. به صورت کلی موارد زیر را می‌توان جزء مزایای دوربین مداربسته موتورایز برایتون نسبت به سایر برندها دانست:

 • شناسایی چهره هوشمند

 • تشخیص شماره پلاک

 • تنظیم زوم خودکار و تمرکز مجدد در کم‌ترین زمان ممکن

 • سرعت انتقال تصویر بالا بدون هیچگونه اختلالی به دلیل استفاده از سرور داخلی پر قدرت P2P

انواع دوربین مداربسته موتورایز برایتون

دوربین مداربسته موتورایز را در چند دسته بندی می‌توان مشاهده نمود. هر کدام از این دسته بندی‌ها براساس کارکرد و نیاز شما متفاوت است. به صورت کلی انواع دوربین مداربسته برایتون را از نظر نوع تکنولوژی و شکل ظاهری آن به دسته بندی زیر می‌توان تقسیم نمود:

 • دوربین مداربسته موتورایز تحت شبکه برایتون

 • دوربین مداربسته موتورایز آنالوگ برایتون

 • دوربین مداربسته دام موتورایز برایتون

 • دوربین مداربسته بولت موتورایز برایتون

برای اینکه انتخاب نمایید کدام یک از این نوع دوربین موتورایز برای شما مناسب است، پیشنهاد می‌کنیم از مشاوره رایگان ما با کارشناسان فنی شرکت پویش رایان داتیس استفاده کنید.

تنظیمات دوربین مداربسته موتورایز برایتون

تنظیمات دوربین موتورایز برایتون به سادگی و با چند کلیک انجام می‌شود و نیاز به آموزش خاصی برای تنظیم این نوع دوربین، ندارید. برای انجام تنظیمات دوربین موتورایز مراحل زیر را باید انجام دهید.

 • در مرحل اول بر روی صفحه نمایش منوی دستگاه ضبط تصویر خود کلیک راست نمایید.

 • در مرحله دوم در منوی باز شده، وارد قسمت PTZ کنترل شوید.

 • در مرحله سوم، 3 گزینه برای شما نمایش داده می‌شود. 1- زوم 2- فوکوس یا کانون 3- Iris

در این صفحه شما می‌توانید با کلیک بر روی گزینه زوم بزرگنمایی تصویر خود را انجام دهید و اگر تصویر شما در حالت زوم تار شد، می‌توانید تصویر را با گزینه کانون یا فوکوس شفاف نمایید و وضوح تصویر را تنظیم نمایید. 

خرید دوربین موتورایز برایتون

 برای خرید دوربین مداربسته موتورایز برایتون می‌توانید با کارشناسان فروش ما در دفتر مرکزی شرکت داتیس تماس بفرمایید و راهنمایی لازم را در خصوص انواع دوربین مداربسته دریافت نمایید. بعد از اینکه دوربین مداربسته مور نیاز خود را انتخاب نمودید، می‌توانید عملیات خرید خود را با اطمینان کامل انجام دهید.

به اطلاع کلیه همراهان گرامی میرسانیم که دفتر شرکت پویش رایان داتیس به محل جدید انتقال یافت