دوربین مداربسته دام برایتون

دوربین مداربسته دام برایتون با استفاده از به روزترین تکنولوژی دنیا در خط تولید داتیس تولید شده است و برخلاف سایر برندها از دوربین دام برایتون می توان در هر دو محیط داخلی و خارجی استفاده نمود. کیفیت این نوع دوربین و نمونه تصویر هر کدام را در صفحه اطلاعات فنی هر محصول می‌توانید بررسی نمایید.

دوربین مداربسته دام برایتون

دوربین مداربسته دام برایتون


دوربین مداربسته دام برایتون

دوربین مداربسته دام برایتون بر خلاف سایر برندها به گونه‌ای طراحی و تولید شده است که در محیط‌های داخلی و خارجی می‌توان از آن استفاده کرد. دوربین Dome برایتون ساخت ایران، تحت نظارت شرکت پویش رایان داتیس است. دوربین دام برایتون از نظر تکنولوژی، رزولوشن دوربین و کیفیت تصویر بسیار متنوع‌اند. در ادامه این مطلب به بررسی انواع دوربین مداربسته دام، لیست قیمت و مشخصات بهترین نوع دوربین دام برایتون می‌پردازیم.

انواع دوربین مداربسته دام برایتون

انواع دوربین مداربسته برایتون زیر نظر کارشناسان خبره و حاذق داتیس با توجه به استانداردهای جهانی تولید می‌شوند. تولید دوربین مداربسته دام برایتون به دلیل تنوع زیادی که در رزولوشن، جنس و نوع لنز دارد، حق انتخاب شما را افزایش می دهد. دوربین دام برایتون از نظر نوع تکنولوژی به دو دسته دوربین مداربسته دام آنالوگ و دوربین مداربسته دام تحت شبکه تقسیم می‌شوند. از نظر نوع لنز، دوربین دام برایتون به سه دسته زیر تقسیم می‌شود:

  • دوربین دام با لنز فیکس
  • دوربین دام با لنز وریفوکال
  • دوربین دام با لنز موتورایز

همچنین این امکان برای شما وجود دارد دوربین دام برایتون را بر اساس میزان رزولوشن آن در انواع مختلف 2 مگاپیکسل، 5 مگاپیکسل، 8 مگاپیکسل و... خریداری نمایید.

دوربین دام فلزی برایتون

دوربین دام فلزی برایتون برای آن دسته از پروژه کارانی در خط تولید داتیس تولید شده است که قصد دارند از این نوع دوربین برای محیط خارجی تحت شرایط انواع عوامل زیست محیطی استفاده نمایند. این نوع دوربین از درجه حفاظت بسیار بالایی برخوردار است و شما می‌توانید با اطمینان در هر مکانی که امکان نصب وجود داشته باشد از آن استفاده نمایید.

 

برای در میان گذاشتن دیدگاه خود لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید.