دوربین مداربسته اسپید دام برایتون

دوربین اسپید دام برایتون برای کنترل و نظارت گسترده طراحی شده است و با قابلیت زوم فوق‌العاده می‌تواند تمام جزئیات را با کیفیت عالی به شما نشان دهد. دوربین اسپید دام Briton با دارا بودن قابلیت IP66 می‌تواند در برابر تمام عوامل طبیعی از جمله گردوغبار، فشار قوی جهت آب و... مقاومت کند و همچنین به دلیل دارا بودن تکنولوژی SmartIR در شرایط محیطی نور کم، تمام تصاویر را با کیفیت قابل قبول نمایش دهد.

دوربین مداربسته اسپید دام برایتون

دوربین مداربسته اسپید دام برایتون


دوربین اسپید دام برایتون

برای تحت پوشش قرار دادن یک منطقه گسترده و نمایش جزئیات ایده‌آل نیازمند استفاده از یک دوربین اسپید دام برایتون می باشید. قابلیت زوم یا بزرگنمایی پیشرفته بدون افت کیفیت تصویر برای بررسی هر نوع جزئیاتی که مد نظر است و همچنین انتقال تصویر با سرعت و کیفیت بالا باعث محبوبیت دوربین اسپید دام برایتون شده است. تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا با مزایای دوربین مداربسته PTZ برایتون، قابلیت‌های آن و لیست قیمت دوربین های اسپید دام برایتون آشنا شوید.

مشخصات دوربین مداربسته PTZ برایتون

دوربین اسپید دام برایتون دارای 13 کاربرد پیشرفته است و دارای قابلیت تشخیص چهره هوشمند است. فرمت فشرده‌سازی این دوربین H265+ است. به دلیل وجود پشتیبانی از قابلیت AGC در شرایط کم‌نور، دوربین اسپید دام برایتون دامنه دینامیکی خود را با شرایط وفق می‌دهد و تصاویر را بهتر نمایش می‌دهد. یکی از مواردی که از انواع دوربین مداربسته از اهمیت زیادی برخوردار است، سیستم انتقال آن است. شرکت داتیس با راه اندازی یک سرور اختصاصی انتقال تصویر داخلی P2P توانسته است تصاویر دوربین مداربسته را با سرعت بالا، بدون هیچگونه اختلالی و با هزینه بسیار مقرون به صرفه انتقال دهد.

قیمت دوربین مداربسته اسپید دام برایتون

از آنجایی که کلیه محصولات داتیس در خط تولید این شرکت واقع در تویسرکان، تولید می‌شوند به شما این امکان را می‌دهند که با قیمت بسیار مناسب، نسبت به سایر برندها این محصول را خریداری نمایید. برای دریافت لیست قیمت دوربین مداربسته اسپید دام برایتون وارد صفحه مورد نظر شوید و درخواست خود را ارسال نمایید.

نمونه تصویر دوربین مداربسته اسپید دام برایتون

نمونه تصویر دوربین اسپید دام برایتون را می‌توانید با کیفیت بالایی دریافت نمایید. نمونه تصویر آن به دو عامل سرور انتقال تصویر و میزان رزولوشن دوربین بستگی دارد. از آنجایی که شرکت برایتون دارای پرقدرت‌ترین سرور اختصاصی است و رزولوشن لنز دوربین اسپید دام برایتون دارای 3 مگاپیکسل است، شما می‌توانید با کیفیت‌ترین تصویر را از دوربین اسپید دام برایتون دریافت نمایید. در تصویر زیر نمونه تصویر دوربین مداربسته اسپید دام برایتون را در شب و روز مشاهده نمایید.

برای در میان گذاشتن دیدگاه خود لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید.