دوربین مداربسته آنالوگ برایتون

در تولید دوربین مداربسته آنالوگ برایتون به دریافت تصاویری کاملا با کیفیت، وضوح استاندارد و همچنین با مقرون به صرفه‌ترین قیمت توجه نموده‌ایم. از تکنولوژی روز دنیا در تولید دوربین مداربسته HD برایتون استفاده نموده‌ایم تا بتوانیم مرغوب‌ترین محصولات را به شما عرضه نماییم.

دوربین مداربسته آنالوگ برایتون

دوربین مداربسته آنالوگ HD برایتون


دوربین مداربسته آنالوگ برایتون

دوربین مداربسته آنالوگ برایتون با دور زدن تمام محدودیت‌های موجود در سیستم آنالوگ، توانسته است بهترین راهکار برای پروِژه کارانی باشد که با وجود سایر تکنولوژی‌ها هنوز وابسته به استفاده از دوربین‌های آنالوگ هستند. تیم تحقیق و توسعه شرکت داتیس توانسته است راهکارهای مقرون به صرفه و پیشرفته‌ای را برای تجهیزات آنالوگ خود فراهم نماید. در ادامه به بررسی مشخصات، قیمت، نمونه تصویر و انواع دوربین مداربسته آنالوگ برایتون می‌پردازیم.

مشخصات دوربین مداربسته آنالوگ برایتون

همانطور که مستحضر هستید رزولوشن دوربین مداربسته آنالوگ نسبت به دوربین مداربسته تحت شبکه بزرگترین ضعف آن محسوب می‌گردید. برای برطرف کردن این مشکل تکنولوژی‌هایی نظیر AHD وارد بازار گردید که البته این تکنولوژی نیز مانند سایر تکنولوژی‌ها دارای محدودیت‌هایی می‌باشد که شرکت داتیس برای از بین بردن کامل این محدودیت‌ها از تکنولوژی UVC رونمایی نموده است.

 دوربین‌های  4IN1  یا UVC برایتون قادر به ارائه خروجی تمام تکنولوژی‌های موجود در بازار می‌باشند، به عنوان مثال یک دوربین UVC برایتون دارای خروجی AHD وCVIوTVI و آنالوگ می‌باشد. دستگاه‌های ضبط‌کننده UVR برایتون  قابلیت اتصال به دوربین‌های AHD,TVI,CVI و آنالوگ و IP  را به طور هم‌زمان دارند. حسن این تکنولوژی استفاده در پروژه‌های ترکیبی می‌باشد. به طور مثال اگر در پروژه‌ای دو عدد دوربین AHD و یک عدد دوربین CVI,TVI  از قبل موجود باشد شما به راحتی می‌توانید تصاویر این دوربین‌ها را به طور هم‌زمان بر روی دستگاه  UVR برایتون خود داشته باشید و همین‌طور بلعکس اگر در پروژه‌ای از یک تکنولوژی خاص استفاده شده است، شما می‌توانید خروجی دوربین UVC  برایتون خود را با دستگاه موجود در آن پروژه هماهنگ نموده و دوربین UVC خود را استفاده نمایید. این تکنولوژی جدیدترین تکنولوژی سیستم‌های مداربسته HD می‌باشد که توسط شرکت داتیس در تولید دوربین‌های مداربسته استفاده شده است.

انواع دوربین مداربسته آنالوگ برایتون

دوربین AHD برایتون بر اساس رزولوشن، شکل ظاهری و نوع لنز به دسته بندی‌های مختلفی تقسیم می‌شود. که قابلیت‌های هر کدام می‌تواند در نوع کارکرد هر کدام تاثیر مستقیمی داشته باشد. دوربین مداربسته آنالوگ از نظر نوع شکل ظاهری به دو دسته دوربین مداربسته دام آنالوگ برایتون و دوربین مداربسته بولت آنالوگ برایتون تقسیم می‌شود و بر اساس نوع لنز به سه دسته زیر تقسیم می‌شود:

دوربین مداربسته فیکس آنالوگ برایتون

دوربین مداربسته وریفوکال آنالوگ برایتون

دوربین مداربسته موتورایز آنالوگ برایتون

همچنین از نظر نوع تکنولوژی دوربین مداربسته آنالوگ برایتون را در رزولوشن‌های مختلفی می توان تهیه نمود. برخی از انواع رزولوشن دوربین مداربسته آنالوگ شامل موارد زیر می‌باشد:

دوربین مداربسته آنالوگ 2 مگاپیکسل برایتون

دوربین مداربسته آنالوگ 5 مگاپیکسل برایتون

دوربین مداربسته آنالوگ 8 مگاپیکسل برایتون

و...

مزایای دوربین مداربسته آنالوگ برایتون

آن دسته از دوستانی که با برندهای مختلف انواع دوربین مداربسته آشنا هستند، با برند برایتون و حساسیت‌هایی که مدیران شرکت داتیس در تولید این نوع دوربین لحاظ نموده‌اند نیز آگاه هستند. از مزیت‌های دوربین مداربسته آنالوگ برایتون می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

تولید داخلی محصولات برایتون زیر نظر مهندسین حاذق در خط تولید شرکت داتیس

کیفیت بالای دوربین مداربسته آنالوگ برایتون در مقایسه با سایر برندها

قیمتی مقرون به صرفه در ازای کیفیتی بالا

پشتیبانی آنلاین و گارانتی منحصر به فرد داتیس

به روز بودن دوربین مداربسته آنالوگ برایتون و افزودن قابلیت‌های ایده‌آل

خرید دوربین مداربسته آنالوگ برایتون

برای خرید دوربین مداربسته آنالوگ برایتون می‌توانید به صورت همکار با درخواست نمایندگی اقدام نمایید. همچنین در غیر این صورت می‌توانید با دریافت لیست قیمت محصولات برایتون و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان فنی داتیس، فرایند خرید خود را با اطمینان کامل انجام دهید.

برای در میان گذاشتن دیدگاه خود لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید.