دوربین بولت تحت شبکه برایتون

دوربین بولت تحت شبکه برایتون با هدف نظارت گسترده در محیط باز، طراحی و در خط تولید شرکت داتیس تولید شده است. این سری دوربین‌ها دارای پیشرفته‌ترین فناوری فشرده سازی یعنی +H265 می‌باشند. جهت حفاظت در مقابل ورود گرد و غبار و در برابر فشار قوی آب از استاندارد IP66 استفاده شده است. دوربین‌های بولت تحت شبکه برایتون به دلیل دارا بودن تکلنوژی WDR نور محیط را جهت مشاهده کامل تصاویر در شرایطی که نور محیط مناسب نیست، متعادل می‌سازد. همچنین از سایر تکنولوژی‌ها از جمله POE, motion detection, Smart IR, AGC, BLC, Line crossing و... نیز در این سری از دوربین‌ها به کار گرفته شده است.

دوربین بولت تحت شبکه برایتون

دوربین بولت تحت شبکه برایتون


دوربین بولت تحت شبکه برایتون

اگر تمایل دارید نظارت و کنترل را به سطح بالاتری ارتقاء دهید، دوربین بولت تحت شبکه برایتون بهترین گزینه است. این دوربین به صورت هوشمندانه عمل می‌کند و قابلیت‌های زیادی را برای شما فراهم می‌نماید. از قابلیت‌های هوشمند آن می‌توان به سیستم تشخیص و شناسایی هوشمند آن اشاره نمود. در ادامه به بررسی مشخصات فنی دوربین بولت تحت شبکه برایتون، نمونه تصویر دوربین مداربسته بولت برایتون، قیمت و راهنمای خرید آن می‌پردازیم.

مشخصات فنی دوربین بولت تحت شبکه برایتون

دوربین بولت تحت شبکه برایتون را در انواع رزولوشن‌های 2 مگاپیکسل، 5 مگاپیکسل، 8 مگاپیکسل و... می‌توانید، خریداری نمایید. فرمت فشرده سازی در اکثر دوربین‌های بولت تحت شبکه برایتون H265+  است. قابلیت Smart IR باعث تنظیم نور LED های مادون قرمز دوربین می شود تا تصویر با کیفیتی را ارائه دهد. از سایر قابلیت‌های آن می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • پشتیبانی از Onvif 2.6 Profile S/POE

  • پشتیبانی از قابلیت BLC

  • پشتیبانی از قابلیت AGC برای بهبود تصاویر

  • پشتیبانی از Line Crossing برای تشخیص عبور و خروج اشیاء در محدوده تعیین شده

  • پشتیبانی از قابلیت های هوشمند پیشرفته

نمونه تصویر دوربین بولت تحت شبکه برایتون

نمونه تصویر دوربین بولت تحت شبکه برایتون را در کیفیت بسیار ایده آل می توانید، مشاهده نمایید زیرا علاوه بر کیفیت لنز، سیستم اتقال تصویر انواع دوربین مداربسته برایتون نیز از کیفیت و سرعت بالایی برخوردار است و شما می توانید نمونه تصویر این نوع دوربین را در روز و شب در دو تصویر زیر مشاهده نمایید.

برای در میان گذاشتن دیدگاه خود لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید.