دستگاه ضبط تصویر 32 کانال

دستگاه های ضبط تصویر 32 کانال با قابلیت ضبط 4k تصاویر را در زمان واقعی( 30 فریم در ثانیه) ضبط می کند و بهترین گزینه برای هر نوع کسب و کار کوچک یا بزرگ محسوب می‌شود. با داشتن قابلیت های هوشمند و فراوانی که دارد امنیت محیط شما را به صورت کاملا هوشمند فراهم می‌نماید. فرمت فشرده سازی +H265 یکی دیگر از مزیت های دستگاه‌های ضبط تصویر 32 کانال است که فضای ذخیره سازی بیشتری را فراهم می‌کند. عملکرد جستجوی هوشمند و پخش هوشمند این نوع دستگاه به شما امکان می‌دهد تا کلیپ‌های ویدئویی را با وقایع حرکتی به سرعت و با دقت پیدا کنید.

دستگاه ضبط تصویر 32 کانال

دستگاه ضبط تصویر 32 کانال


دستگاه ضبط تصویر 32 کانال

دستگاه های ضبط تصویر 32 کانال دوربین مداربسته برای هر نوع پروژه ای مناسب هستند. شما از این دستگاه می‌توانید در پروژه های مسکونی، سازمانی، انبار یا فروشگاه‌های بزرگ استفاده نمایید. البته علاوه بر تعداد کانالی که دستگاه شما پشتیبانی می‌کند، باید به سایر مشخصات فنی از جمله فناوری رمز گذاری ویدئو، کیفیت تصاویر دستگاه و نوع تکنولوژی آن توجه نمایید. در ادامه به بررسی تمامی این موارد می‌پردازیم و راهنمای جامعی را در خصوص انتخاب بهترین دستگاه ضبط تصویر ارائه می‎‌دهیم.

انواع دستگاه ضبط تصویر 32 کانال

این نوع دستگاه را براساس قابلیت های زیادی می توان تقسیم نمود. اگر براساس نوع تکنولوژی به معرفی انواع دستگاه 32 کانال بپردازیم، می توانیم این دستگاه را در یکی از لیست های زیر تهیه کنیم.

دستگاه DVR 32 کانال

دستگاه UVR 32 کانال

دستگاه NVR  32 کانال

همچنین از بعد فرمت فشرده سازی نیز می توان دستگاه ضبط تصویر 32 کانال را به دستگاه H264، H245، H264+ و H265+ تقسیم نمود. یکی از نکاتی که در هنگام خرید دستگاه ضبط تصویر 32 کانال باید به آن توجه نمایید نیز همین مورد است. در ادامه به شرح و تفصیل هر کدام از این موارد می‌پردازیم.

دی وی آر 32 کانال

دستگاه DVR 32 کانال یا دستگاه دیجیتال AHD یکی از قابل اطمینان ترین و معتبر ترین دستگاه های ضبط تصویر محسوب می‌شود. این نوع دستگاه برای ضبط تصاویر دوربین های آنالوگ یا دیجیتال مناسب است. حتما به این مورد توجه نمایید که اگر تجهیزات مداربسته شما از نوع آنالوگ است، می‌توانید از این نوع دستگاه استفاده نمایید. در کنار نوع تکنولوژی دستگاه  توجه به سایر موارد که در ادامه خدمتتان ارائه می‌دهیم، ضروری است.

دستگاه UVR 32 کانال

دستگاه UVR 32 کانال که در سبد محصولات شرکت داتیس قرار دارد در واقع نوع پیشرفته ای از دستگاه DVR محسوب می‌شود و دارای قابلیت های بسیار پیشرفته ای نسبت به آن دارد. این نوع دستگاه برای پروژه هایی که آنالوگ هستند و نیاز به تنظیمات هوشمند پیشرفته دارند، مفید است. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به دستگاه ضبط تصویر DVR برایتون مراجعه نمایید و آگاهی کامل را نسبت به این دستگاه به دست بیاورید.

دستگاه NVR 32 کانال

این دستگاه یک دستگاه ضبط کننده ویدئو است که به شبکه رایانه شما متصل می‌شود و تصاویر ویدئویی دوربین‌های IP متصل به آن شبکه را ضبط می‌کند و این امکان را به شما می‌دهد تا دوربین‌های تحت شبکه خود را کنترل نمایید. اکثر دستگاه‌های NVR دارای جدیدترین فناوری رمزگذاری ویدئو H.265+ برای ارائه ویدئوی با کیفیت بالا و استفاده آسان از رابط اشاره و کلیک هستند.

قیمت DVR 32  کانال

عوامل زیادی از جمله برند دستگاه ضبط تصویر در قیمت یک دستگاه رکوردر تاثیرگذار است. در انتخاب دستگاه حتما به این مورد توجه نمایید که در ازای هزینه ای که پرداخت می نمایید، چه امکاناتی را دریافت می کنید. بسیاری از برندها از شما در تعیین قیمت محصولات خود به دلیل وابسته بودن به کشورهای دیگر، دچار نوسان هستند. در صورتی که شرکت هایی در ایران مانند شرکت داتیس هستند که به دلیل تولید محصولات خود در ایران با کیفیت ترین محصولات را با قیمتی مقرون به صرفه ارائه  می‌دهند. برای دریافت لیست قیمت دستگاه های ضبط تصویر شرکت داتیس به صفحه مورد نظر مراجعه نمایید و درخواست خود را ارسال نمایید.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص انواع دستگاه ضبط تصویر دوربین مداربسته با کارشناسان فنی ما در دفتر مرکز داتیس تماس بفرمایید و اطلاعات لازم را متناسب با هر نوع پروژه ای دریافت نمایید.

برای در میان گذاشتن دیدگاه خود لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید.