کنترلر

کنترلر تجاری پنتوس
کنترلر ویدئو وال تجاری پنتوس برای مدیریت تصاویر و جابه‌جایی آنها در ویدئو وال، طراحی و تولید شده ‌است. کنترلرهای ویدئووال پنتوس دارای پورت‌های با کیفیت و تا 4K می‌باشند.طراحی ماژولار کنترلرهای تجاری پنتوس باعث انعطاف‌پذیری بالا برای پیکربندی‌های مختلف شده است. سرعت بالا، طراحی متنوع پنجره‌های نمایشگر، کنترل تحت وب، کاربرپسند بودن، کارکرد 7/24 ، امکان افزودن دوربین‌های تحت شبکه به کنترلرهای تجاری پنتوس و... جزء مزایای این سری از کنترلرهای ویدئو وال محسوب می‌شوند.
کنترلر خلاقانه پنتوس
کنترلر خلاقانه پنتوس، قابلیت کنترل 4 مانیتور برای هر ویدئو وال را دارد و قابلیت تنظیم بزل را به صورت خودکار به کاربر می‌دهد. از قابلیت‌های کنترلر خلاقانه پنتوس تشخیص خودکار ورودی می‌باشد. همچنین کنترلر خلاقانه پنتوس توانایی اتصال به ماتریس سوییچ را دارد، به‌صورتی که کاربر می‌تواند ورودی‌های ماتریس سوییچ را انتخاب کند حتی سوییچ بین ورودی 4K به 1080 بدون نیاز به اعمال تغییرات در تنظیمات در کنترلر پنتوس امکانپذیر است. یکی دیگر از ویژگی‌های کنترلرهای خلاقانه پنتوس قابلیت اضافه کردن کارت صدا برای دریافت خروجی صدا می‌باشد.
کنترلر تحت شبکه پنتوس
کنترلر تحت شبکه پنتوس بدون نیاز به کابل‌های متداول به کار گرفته می‌شود و این ویژگی باعث بالا رفتن امنیت در انتقال اطلاعات و تصاویر شده است و با ایجاد یک حلقه از اتصالات در صورت قطعی قسمتی از سیم (یا نود) انتقال تصویر مختل نمی‌شود. همچنین کنترلر تحت شبکه پنتوس دارای پردازشگر قدرتمند تصویر بوده است و به دلیل قابلیت KVM می‌تواند علاوه بر نمایش تصویر سیگنال‌های ورودی آن‌ها را کنترل نیز نماید. همچنین به دلیل بهره‌مندی از اتصالات LAN/IP سرعت و کیفیت بالایی در انتقال تصویر دارند.