مانیتور

مانیتورهای پنتوس شامل مانیتور صنعتی، ویدئو وال، مانیتور دسکتاپ، کیوسک و... می‌باشد که با تکیه بر پیشرفته‌ترین تکنولوژی روز دنیا مطابق با استانداردهای جهانی در خط تولید داتیس زیر نظر کارشناسان خبره طراحی و تولید می‌شوند.

مانیتور صنعتی لمسی
مانیتور صنعتی لمسی پنتوس کاملا بر اساس نیاز شما طراحی و تولید شده است. نمایشگر صنعتی پنتوس دارای بالاترین سطح تعامل با مخاطب است و به دلیل سرعت پاسخگویی بالا و دقیق تجربه خوبی را برای کاربر فراهم می‌کند. قابلیت وضوح تصویر 4K این امکان را به مخاطب می‌دهد که از هر زاویه‌ای تصویر را واضح و شفاف ببیند و همچنین امکان پخش محتوا از طریق فلش مموری یکی دیگر از مزیت‌های این نوع مانیتور محسوب می‌شود.
ویدئو وال
کیفیت تصویر بالا، سرعت پاسخگویی پیشرفته و وضوح تصویر ایده‌آل از مشخصات بارز ویدئو وال های پنتوس می‌باشد. با قرار دادن ویدئو وال های پنتوس در خط تولید شرکت پویش رایان داتیس تلاش نمودیم به روز‌ترین و مقرون به‌صرفه‌ترین راهکار را برای هر کسب و کاری فراهم نماییم.
مانیتور صنعتی
شرکت داتیس در تولید مانیتورهای صنعتی از بهترین نوع پنل یعنی پنل IPS استفاده نموده است. کیفیت تصویر بالا و جزئیات فوق العاده در نمایش این نوع نمایشگر صنعتی به دلیل استفاده از رنگ‌های خودکار MSTAR ACE-5 و پردازنده تصویر پیشرفته جهت بهبود جزئیات تصویر به ویژه در لبه‌ها، می‌باشد. یکی دیگر از ویژگی‌های مانیتورهای صنعتی پنتوس پشتیبانی از انواع سیگنال‌های ورودی مانند HDMI و DVI برای دریافت تصاویر با کیفیت 4K می‌باشد.
مانیتور دسکتاپ
مانیتور دسکتاپ پنتوس را با توجه به فاکتورهای زیادی در خط تولید شرکت داتیس طراحی و تولید نموده‌ایم. صفحه نمایش این مانیتور با درصد Haze مناسبی که دارد از انعکاس نور جلوگیری می‌کند که این امر باعث کارکرد فوق‌العاده در محیط‌های پور نور می‌شود. پنل صنعتی به کار رفته در مانیتور دسکتاپ پنتوس طول عمر بالای آن را تضمین می‌کند. مانیتور صنعتی پنتوس تصویر را توسط درگاه‌های HDMI و VGA دریافت می‌کند که در افزایش کیفیت تصویر تاثیر به‌سزایی دارد.
وایرلس شیرینگ پنتوس
با وایرلس شیرینگ پنتوس می‌توانید تمام آن‌چیزی را که در لپ‌تاپ یا تلفن همراه خود دارید، در یک صفحه نمایش ارائه دهید. با وایرلس شیرینگ پنتوس نیازی به کابل و سیم‌کشی ندارید و اتاق مانیتورینگ خود را تنها با یک کلیک می‌توانید مدیریت نمایید. وایرلس شیرینگ پنتوس می‌تواند در اتاق کنفرانس، اتاق مانیتورینگ، اتاق جلسات و... کارایی داشته باشد.