دوربین تحت شبکه IP

برای کنترل و نظارت پیشرفته، فرایند تولید دوربین تحت شبکه IP را در خط تولید داتیس آغاز نمودیم. از مزیت‌های دوربین تحت شبکه برایتون می‌توان به وضوح تصویر بالاتر نسبت به سایر دوربین‌ها اشاره نمود که این دوربین زیر نظر متخصصین خبره و استانداردهای جهانی تولید می‌شوند.

دوربین دام تحت شبکه
دوربین دام تحت شبکه برایتون برای انواع نظارت داخلی و خارجی طراحی شده است. وضوح تصویر بالا با قابلیت بزرگنمایی پیشرفته باعث ایده آل شدن این سری محصول می‌باشد. در اکثر دوربین های دام تحت شبکه برایتون شما می‌توانید وضوح تصویر 2 و 5 مگاپیکسلی را دریافت نمایید. تمامی دوربین های تحت شبکه دام برایتون از طراحی سه محوری برخوردار هستند و می‌توانند روی سقف، دیوار و یا سطح نصب شوند و دارای استاندارد IP66 و IP67 برای مقاومت کامل در برابر آب و گرد و غبار می‌باشند.
دوربین بولت تحت شبکه برایتون
دوربین بولت تحت شبکه برایتون با هدف نظارت گسترده در محیط باز، طراحی و در شرکت پویش رایان داتیس تولید شده است . این سری دوربین‌ها دارای پیشرفته‌ترین فناوری فشرده سازی یعنی +H265 می‌باشند. جهت حفاظت در مقابل ورود گرد و غبار و در برابر فشار قوی آب از استاندارد IP66 استفاده شده است. دوربین‌های بولت تحت شبکه برایتون به دلیل دارا بودن تکلنوژی WDR نور محیط را جهت مشاهده کامل تصاویر در شرایطی که نور محیط مناسب نیست، متعادل می‌سازد. همچنین از سایر ویژگی ها از جمله POE, motion detection, Smart IR, AGC, BLC, Line crossing و... نیز در این سری از دوربین‌ها به کار گرفته شده است.
دوربین اسپید دام
دوربین اسپید دام برایتون برای کنترل و نظارت گسترده طراحی شده است و با قابلیت زوم فوق‌العاده می‌تواند تمام جزئیات را با کیفیت عالی به شما نشان دهد. دوربین اسپید دام با دارا بودن قابلیت IP66 می‌تواند در برابر تمام عوامل طبیعی از جمله گردوغبار، فشار قوی جهت آب و... مقاومت کند و همچنین به دلیل دارا بودن تکنولوژی SmartIR در شرایط محیطی نور کم، تمام تصاویر را با کیفیت قابل قبول نمایش دهد.