دوربین آنالوگ HD

دوربین مداربسته آنالوگ برایتون با تصاویری کاملا با کیفیت، وضوح استاندارد و همچنین با مقرون به صرفه‌ترین قیمت عرضه می‌شود. با وجود تیم متخصص خود سعی نمودیم در تولید این محصول از آخرین تکنولوژی روز دنیا نظیر HSBLC، Smart-IR، WDR,BLC، 3D DNR و... استفاده کنیم.

دوربین دام آنالوگ برایتون
دوربین‌های دام آنالوگ برایتون به گونه‌ای طراحی شده‌اند که می‌توانند به دیوار یا به سقف نصب شوند و برای مصارف داخلی و خارجی می‌توان از این نوع دوربین برایتون استفاده نمود. قابلیت Smart-IR می‌تواند رنج وسیع‌تری از نور را برای جلوگیری از قرار نگرفتن نور در وسط تصویر، مخصوصا در شب پخش کند. با دارا بودن تکنولوژی HSBLC با شدت بسیار در حذف ضد نورهای شدید به صورت نقطه‌ای عمل می‌کند و بنابراین با حذف نور چراغ‌های ماشین، خواندن پلاک را در شب آسان می‌کند.
دوربین بولت آنالوگ برایتون
دوربین بولت آنالوگ برایتون متناسب با بودجه شما و فضای شما برای تولید و عرضه در خط تولید شرکت پویش رایان داتیس قرار گرفته است. تمامی دوربین‌های بولت آنالوگ برایتون از قابلیت SMD IR پشتیبانی می‌کنند و به همین دلیل می‌توانند رنج وسیع‌تری از نور را برای جلوگیری از قرار نگرفتن نور در وسط تصویر، مخصوصا در شب پخش کنند. دوربین بولت آنالوگ با جنس فلزی و همچنین با درجه محافظت IP66 به بازار عرضه می‌کنیم تا بتواند در برابر شرایط محیطی مقاوم باشد. همچنین تکنولوژی DNR جهت حذف نویز از تصویر به دو صورت حذف نویز در دو بعد طول و عرض ( بصورت سطحی) و حذف نویز در سه بعد طول و عرض و عمق تصویر( بصورت حجمی ) را این محصول دارا می‌باشد.