ششمین سالگرد تاسیس پویش رایان داتیس
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
36

ششمین سالگرد تاسیس پویش رایان داتیس

با لطف خدا در دی ماه 1398 شرکت پویش رایان داتیس با پشت سر گذاشتن فعالیت‌های پرفرازو نشیب و با کوله باری از تجربیات ارزشمند وارد ششمین سال فعالیت گردید. در سال‌های اخیر با تدوین، تولید و عرضه محصولات ایرانی توانستیم گامی در مرحله شکوفایی و تعالی برداریم و تولید خود را در زمینه تجهیزات مداربسته ایرانی ارتقاء دهیم. به همین منظور جشنی را در آستانه تاسیس شرکت پویش رایان داتیس با حضور مدیرعامل، همکاران و نمایندگان داتیس برگزار نمودیم. 

در طی این سال‌ها تلاش نمودیم برنامه‌هایمان را به‌روز و ساختارهایمان را منطبق با خواست و نیاز مشتریانمان تعریف کنیم و محصولاتی را تولید و عرضه نمائیم که دارای کیفیت بالایی باشند و علاوه بر ارائه کالای مرغوب، هزینه‌ها را تا حد ممکن کاهش دهیم. در این سال‌ها مفتخر بودیم خانواده داتیس را بزرگتر نمائیم و ارائه خدمات خود را به این خانواده ارزشمند به بالاترین سطح رضایتمندی برسانیم. امیدواریم همکاری ما در طی سال‌های آتی ادامه‌دار باشد و بتوانیم خدمات خود را به نحو احسن ارائه دهیم. 

درپایان بار دیگر با تمام همکاران داتیس عهد بستیم که تلاشمان را در برای توانمندسازی جهت ارتقای محصولات خود و همچنین ارائه خدمات منحصر به فرد در سال جدید به حداکثر برسانیم. 

 

نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است