بازدید استاندار همدان از کارخانه داتیس

D
پویش رایان داتیس
مطالعه حدود 0 دقیقه
15 0
بازدید استاندار همدان از کارخانه داتیس

 استاندار همدان در سفر به شهرستان تویسرکان، از کارخانه تولیدی شرکت پویش رایان داتیس تویسرکان در این شهرستان بازدید کرد. داتیس بزرگترین تولیدکننده دوربین‌های مداربسته، دستگاه‌های ضبط تصویر، دوربین‌های وای فای بیسیم، مانیتورهای صنعتی و ویدیووال در ایران است. 

استاندار همدان

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری، دکتر علیرضا قاسمی‌فرزاد استاندار همدان، در ادامه بازدید‌ها و سفر‌های یک‌روزه خود، در‌جریان سفر به شهرستان تویسرکان، ضمن حضور‌ در بخش‌های مختلف شرکت پویش رایان داتیس تویسرکان، تازه‌ترین دستاوردهای داخلی این مجموعه تولیدی را مورد بازدید قرار داد.

دکتر علیرضا قاسمی‌فرزاد استاندار همدان

مهندس امین پور فتح اله مدیرعامل شرکت داتیس ضمن خوش آمدگویی به استاندار، نماینده تویسرکان در مجلس شورای اسلامی و همچنین سایر مدیران ارشد استانی که در این بازدید استاندار را همراهی کرده اند، عنوان داشت: خوشحالیم که در حال حاضر با بیش از 200 نفر نیروی متخصص در دفتر مرکزی تهران و کارخانه‌ در شهرستان تویسرکان، شعارها را به عمل تبدیل کرده ایم. در داتیس ما قدردان تمامی تلاش‌های شبانه‌روزی بالغ بر 1000 نفر از همکاران مستقیم و غیر مستقیم و عوامل فروش، در 31 استان کشور هستیم و آن را پاس می‌نهیم. این نگرش واقعی ماست که با نگرش مطلوب ما فاصله دارد. ما با آغوش باز از چالش‌های سخت استقبال کرده‌ و همیشه نگاه روبه جلویی داشته ایم. 

مهندس امین پور فتح اله مدیرعامل شرکت داتیس

استاندار همدان نیز در جریان این بازدید، ضمن تشکر و قدردانی از تلاش شبانه روزی مدیران و متخصصان و کارکنان شرکت داتیس، اعلام کرد: در حال حاضر برای رفع مشکل برق واحد تولیدی داتیس، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سازوکاری بیاندیشد که از برق واحدهای راکد جهت تأمین برق مورد نیاز این مجموعه استفاده شود.

در این دیدار  معاونین استاندار، نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل حوزه استاندار، مشاور استاندار و مدیرکل روابط عمومی استانداری، مدیرکل سازمان صمت، فرماندار تویسرکان، مدیرکل حراست استانداری همدان، مدیرعامل شرکت برق استان همدان، معاون غذا و دارو علوم پزشکی استان همدان، معاون امور صنایع اداره کل صمت استان همدان و برخی از مدیران استانی و شهرستانی، استاندار همدان را همراهی و از بخش‌های مختلف شرکت پویش رایان داتیس بازدید کردند. 

برای در میان گذاشتن دیدگاه خود لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید.