دوربین مداربسته وریفوکال برایتون

دوربین مداربسته وریفوکال برایتون را با ترکیب قابلیت‌های هوشمند می‌توانید در هر محیطی استفاده نمایید. دوربین Varifocal برایتون به دلیل تولید داخلی و ساخت ایران بودن از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار است. این صفحه اطلاعات کاملی را در خصوص انواع دوربین مداربسته وریفوکال برایتون به شما ارائه می‌دهد تا اطلاعات کاملی را در خصوص کیفیت و نمونه تصویر دوربین وریفوکال برایتون به دست بیاورید.

دوربین مداربسته وریفوکال برایتون

دوربین مداربسته وریفوکال برایتون


دوربین مداربسته وریفوکال برایتون

دوربین مداربسته وریفوکال برایتون برای آن دسته از عزیزانی که قصد دارند با هزینه مقرون به صرفه از یک دوربین با قابلیت لنز انعطاف‌پذیر استفاده کنند، مناسب است. دوربین مداربسته با لنز وریفوکال به شما این امکان را می‌دهد که دوربین خود را در هر زاویه‌ای بچرخانید و بدون هیچ‌گونه افت کیفیتی، جزئیات تصویر را مشاهده نمایید.

نمونه تصویر دوربین مداربسته وریفوکال برایتون

اولین موضوعی که باید در هنگام خرید دوربین مداربسته با لنز وریفوکال به آن توجه نمایید، نمونه تصویر دوربین است. نمونه تصویر دوربین را باید در حالت زوم و عادی مشاهده نمایید. در اینجا نمونه تصویر دوربین مداربسته وریفوکال برایتون را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. در تصویر زیر که متعلق به یکی از محصولات دوربین مداربسته وریفوکال برایتون می‌باشد، با قابلیت زوم دوربین، جزئیات تصویر با کیفیت مناسب برای شما نمایش داده شده است. برای مشاهده نمونه تصویر انواع دوربین مداربسته برایتون به صفحه مورد نظر مراجعه نمایید.

دوربین مداربسته وریفوکال

همانطور که در تصویر مشاهده می‌نمایید با افزایش فاصله کانونی و بزرگنمایی یک منطقه، می‌توانید جزئیات یک تصویر را با کیفیت بالا مشاهده نمایید و این عمل برای عملیات پلاک خوانی تاثیر به سزایی دارد.

قیمت دوربین مداربسته وریفوکال برایتون

قابلیت‌های لنز وریفوکال بر تعیین قیمت آن تاثیر گذاشته است و بسیاری از برندهای این حوزه به دلیل ارائه محصولات وارداتی این نوع دوربین را با قیمت بسیار بالایی به بازار عرضه می‌کنند. در صورتی که شما این امکان را دارید با استفاده از محصولاتی که تولید ساخت ایران می‌باشند، دوربین مورد نظر خود را با قیمت بسیار مقرون به صرفه و در عین حال کیفیت ایده‌آل تهیه نمایید. برای دریافت لیست قیمت دوربین مداربسته وریفوکال برایتون وارد صفحه مورد نظر شوید و درخواست خود را ارسال نمایید. همچنین می توانید انواع دوربین مداربسته و قابلیت های هر کدام را در این صفحه مشاهده نمایید.

انواع دوربین مداربسته با لنز وریفوکال برایتون

دوربین مداربسته وریفوکال برایتون را از بعدهای زیادی می توان تقسیم نمود. به عبارت دیگر این نوع محصول برایتون را می‌توان بر اساس نوع بدنه، رزولوشن دوربین، تکنولوژی دوربین و... تقسیم نمود. از نظر نوع بدنه، دوربین مداربسته وریفوکال برایتون به دسته بندی زیر تقسیم می‌شود:

دوربین مداربسته دام وریفوکال برایتون

دوربین مداربسته بولت وریفوکال برایتون

از نظر نوع تکنولوژی دوربین مداربسته وریفوکال شامل دسته بندی زیر می‌باشد:

دوربین مداربسته وریفوکال تحت شبکه برایتون

دوربین مداربسته وریفوکال آنالوگ برایتون

از نظر رزولوشن نیز می‌‎توان دوربین مداربسته برایتون را در دسته بندی زیر تقسیم نمود:

دوربین مداربسته وریفوکال برایتون با لنز 2 مگاپیکسل

دوربین مداربسته وریفوکال برایتون با لنز 5 مگاپیکسل

دوربین مداربسته وریفوکال با لنز 8 مگاپیکسل

مقایسه دوربین مداربسته وریفوکال با دوربین موتورایز

لنزهای وریفوکال به وسیله دو اهرم به شما امکان تنظیم فاصله کانونی را می‌دهند و با به وسیله یکی از اهرم ها شما می‎‌توانید مکان عدسی مورد نظر را تنظیم نمایید و با اهرم دوم می‌توانید مکان عدسی اول را نسیت به حسگر تصویر تنظیم نمایید و در واقع وضوح و شفافیت تصویر را به صورت دستی رو حالت Foucus تنظیم می‌نمایید. در صورتی که در لنز های موتوردار یا Motorized کلیات این عملیات را از طریق موتور تنظیم می‌نمایید. اطلاعات کامل در خصوص دوربین مداربسته برایتون با لنز موتورایز را در این صفحه مشاهده نمایید.

در چه شرایطی از دوربین مداربسته وریفوکال برایتون استفاده کنیم؟

دوربین مداربسته وریفوکال را برای محیط‌هایی که وسعت زیادی دارند و شما نیاز دارید کل محدوده مورد نظر خود را تحت نظارت خود قرار دهید، باید استفاده نمایید. همچنین اگر شما نیاز دارید دوربین خود را در زوایای مختلفی تنظیم نمایید و نیاز به انعطاف پذیری زیادی دارید، پیشنهاد می‌کنیم حتما از دوربین مداربسته وریفوکال برایتون استفاده نمایید. مهم ترین نکته قابل توجه کیفیت تصویر است. حالت زوم تصاویر دوربین‌های وریفوکال زمانی ارزشمند است که کیفیت تصویر حفظ شود و شما بدون افت کیفیت بتوانید تصویر زوم شده را مشاهده نمایید. دوربین مداربسته وریفوکال برایتون را شما می‌توانید با کیفیت بسیار بالا و قیمتی مقرون به صرفه خریداری نمایید. به عبارت دیگر در یکی از شرایط زیر بهتر است شما از دوربین مداربسته وریفوکال برایتون استفاده نمایید:

زمانی که شما بودجه خرید یک دوربین را دارید و با یک دوربین می‌توانید کل محیط خود را تحت نظارت قرار دهید.

زمانی که برای شناسایی یک فرد یا وسیله نقلیه، تصویر را زوم نمایید و با جزئیات کامل تصویر را -مشاهده نمایید.

هر زمانی که نیاز دارید فردی را به فاصله بیش از یک کیلو متر شناسایی نمایید.

خرید دوربین مداربسته وریفوکال برایتون

برای خرید دوربین مداربسته وریفوکال برایتون باید نیازسنجی نمایید و با دریافت مشاوره رایگان توسط کارشناسان فنی ما و همچنین دریافت لیست قیمت، می‌توانید عملیات خرید خود را انجام دهید. با اطمینان کامل می‌توانید عملیات خرید خود را از شرکت پویش رایان داتیس انجام دهید. شرکت داتیس در کلیه محصولات خود علاوه بر کیفیت به پشتیبانی و خدمات پس از فروش نیز توجه نموده است و شما با اطمینان کامل می‌توانید کلیه محصولات مورد نظر خود را تحت نظارت و گارانتی داتیس خریداری نمایید.

برای در میان گذاشتن دیدگاه خود لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید.