دوربین مداربسته وریفوکال

دوربین مداربسته وریفوکال برای آن دسته از کاربرانی که به دنبال زاویه دید وسیع هستند و تمایل دارند دوربین خود را در زوایای مختلف با قابلیت زوم تنظیم نمایند، گزینه مناسبی است. در این صفحه بهترین دوربین مداربسته وری فوکال را با قابلیت های پیشرفته به همراه نمونه تصویر هر کدام قرار داده ایم.

دوربین مداربسته وریفوکال

دوربین مداربسته وریفوکال


دوربین مداربسته وریفوکال

دوربین مداربسته با لنز وریفوکال به دلیل زاویه دید وسیعی که به کاربر می‌دهد، از محبوبیت زیادی برخوردار است. این لنز‌ها دارای یک بازه فاصله کانونی مشخص هستند. منظور از فاصله کانونی میزان بزرگنمایی یک تصویر و قابلیت نمایش تصویر با جزئیات زوم بالا است.  به طور مثال لنز وریفوکال با فاصله کانونی   2.8-12 یکی از انواع لنزهای وریفوکال محسوب می‌شود. برای اینکه بتوانید وضوح و شفافیت تصویر را تنظیم نمایید، در این نوع دوربین‌های مداربسته 2 اهرم برای تنظیم فاصله کانونی لنز ایجاد شده است. در ادامه با کاربرد دوربین مداربسته وریفوکال، قیمت و مزایای این نوع دوربین بیشتر آشنا می‌شویم.

قیمت دوربین مداربسته با لنز وریفوکال

از نظر قیمت، دوربین مداربسته وریفوکال دارای قیمت بالاتری نسبت به دوربین‌های با لنز ثابت هستند. زیرا همانطور که ذکر گردید قابلیت وریفوکال امکانات بیشتری را به کاربر می‌دهد و شما می‌توانید دورترین تصاویر را با قابلیت زوم با جزئیات کامل مشاهده نمایید. در برخی از برندهای حوزه نظارت تصویری شما این دوربین را با کیفیت متوسط و با قیمت بالا تهیه می‌نمایید. در صورتی که در سبد محصولات برایتون شما این امکان را دارید با قیمت بسیار مناسب انواع دوربین مداربسته با لنز وریفوکال را تهیه نمایید.

 این تفاوت نرخ قیمت از آن جهت است که دوربین مداربسته وریفوکال برایتون ساخت ایران است و شرکت‌های دیگر از آن جهت که وارد کننده هستند، تحت تاثیر شرایط اقتصادی و سیاسی قرار می‌گیرند و نمی‌توانند در ارائه لیست قیمت محصولات خود ثبات داشته باشند. برای دریافت لیست قیمت محصولات برایتون وارد لینک مورد نظر شوید و درخواست خود را ارسال نمایید.

نمونه تصویر دوربین مداربسته با لنز وریفوکال

اگر انتخاب شما دوربین مداربسته با لنز وریفوکال است باید به کیفیت تصویر دوربین خود در حالت عادی و در حالت زوم توجه نمایید. زمانی می‌توان بهترین استفاده را از دوربین مداربسته با لنز وریفوکال کرد که در حالت زوم کیفیت تصویر تغییر نکند و وضوح تصویر بالایی را در اختیار شما قرار دهد. تصویر زیر نمونه یک تصویر دوربین مداربسته با لنز وریفوکال در حالت زوم و عادی است. پیشنهاد می‌کنیم قبل از انجام خرید، نمونه تصویر دوربین مداربسته وریفوکال برایتون را نیز مشاهده نمایید. برای مشاهده نمونه تصویر انواع دوربین مداربسته به صفحه مورد نظر مشاهده نمایید.

نمونه تصویر دوربین مداربسته با لنز وریفوکال

مزایای دوربین مداربسته با لنز وریفوکال

دوربین مداربسته با لنز وریفوکال مزایای زیادی را نسبت به لنز ثابت برای شما فراهم می‌نماید و استفاده از آن برای کاربر بسیار جذاب است. از جمله مزایای استفاده از دوربین مداربسته با لنز وریفوکال می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

انعطاف پذیری در سیستم نظارت تصویری و نرم افزار مدیریت تصاویر

وضوح تصویر بالا و کیفیت ایده آل حتی در حالت زوم تصویر

هزینه نصب بسیار پایین و کاربرپسند بودن

چه زمانی از دوربین وریفوکال استفاده کنیم؟

یکی از سوالاتی که در انتخاب دوربین مداربسته برای شما به وجود می‌آید، این است که بر چه اساسی باید از دوربن مداربسته با لنز وریفوکال استفاده نماییم. شما زمانی می‌توانید با اطمینان از دوربین مداربسته با لنز وریفوکال استفاده نمایید که در موقعیت‌های زیر قرار بگیرید.

1- اگر وسعت فضایی که در اختیار دارید زیاد است

ممکن است وسعت فضایی که شما در اختیار دارید و قصد دارید تحت کنترل سیستم نظارت تصویری قرار دهید، زیاد باشد. در همچین فضایی نمی‌توانید با یک دوربین مداربسته لنز ثابت وسعت دید خود را گسترش دهید و زاویه دوربین مداربسته را تغییر دهید. بنابراین باید حتما از یک دوربین مداربسته با لنز وریفوکال استفاده نمایید.

2- اگر انعطاف پذیری در زاویه برای شما مهم است

به عبارت دیگر اگر شما در طول زمان نیاز دارید دوربین خود را در روایای مختلف تنظیم نمایید و این تنظیمات برای شما مدام در حال تغییر است، نیاز است که از یک دوربین مداربسته با لنز وریفوکال استفاده نمایید.

3- اگر کیفیت تصویر برای شما مهم است

 ممکن است کیفیت تصویر در حالت زوم یا عادی برای شما اهمیت زیادی داشته باشد، در این صورت بهتر است از دوربین مداربسته با لنز وریفوکال استفاده نمایید تا بتوانید کیفیت مطلوب را دریافت نمایید. در صفحه دوربین مداربسته با لنز وریفوکال برایتون می توانید کیفیت تصویر را در حالت زوم یا بزرگنمایی مشاهده نمایید.

پیشنهاد داتیس برای انتخاب دوربین مداربسته وریفوکال

دوربین مداربسته وریفوکال با وجود تمام مزایایی که دارد، از قیمت بالاتری نسبت به دوربین مداربسته با لنز ثابت برخوردار است. اگر با بررسی شرایطی که خدمتتان ارائه نمودیم و همچنین مشاوره رایگانی که با کارشناسان فنی ما در دفتر مرکزی شرکت داتیس دریافت نمودید، به این نتیجه رسیدید که باید از دوربین مداربسته با لنز وریفوکال استفاده نمایید، حتما به موارد دیگر مانند سیستم انتقال تصویر و پشتیبانی ایده‌آل دوربین مداربسته توجه کنید. دوربین مداربسته وریفوکال برایتون بهترین انتخاب برای شما محسوب می‌شود، زیرا علاوه بر توجه به کیفیت دوربین به کیفیت انتقال تصویر نیز بدون هیچگونه اختلالی توجه نموده است. انواع دوربین مداربسته برایتون را در صفحه مورد نظر مشاهده نمایید.

برای در میان گذاشتن دیدگاه خود لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید.