دستگاه ضبط تصویر برایتون

طیف گسترده ای از انواع دستگاه ضبط تصویر برایتون متناسب با هر پروژه ای در سبد محصولات شرکت داتیس قرار دارد. تمامی دستگاه های ضبط تصویر برایتون در خط تولید این شرکت تولید می شوند و ساخت ایران است. کیفیت و قابلیت های هوشمند در تولید این دستگاه‌ها در تمام فرایند تولید مورد توجه قرار گرفته است و توسط تیم تحقیق و توسعه داتیس، هر روز به قابلیت های آن افزوده می شود و از طریق سیستم کلود یا ابری در اختیار تمام مصرف کننده‌گان قرار داده می شود. تمام این عوامل باعث منحصر به فرد بودن دستگاه برایتون در بین سایر محصولات شده است.

دستگاه ضبط تصویر برایتون

دستگاه ضبط تصویر برایتون


دستگاه ضبط تصویر برایتون | UVR برایتون

دستگاه دوربین مداربسته برایتون توانسته است در طول چند سال اخیر جایگاه بسیار خوبی را در میان پروژه کاران و متخصصان تجهیزات مداربسته به دست بیاورد. عواملی زیادی وچود دارد که باعث محبوبیت این دستگاه می شود که در ادامه به بررسی این موارد، مقایسه دستگاه ضبط تصویر برایتون با سایر برندها و مزایا و معایب آن می پردازیم تا شما همراهان عزیز به یک آگاهی کامل در خصوص مشخصات فنی انواع دستگاه های دوربین مداربسته برایتون دست یابید.

انواع دستگاه دوربین مداربسته برایتون

دستگاه های ضبط تصاویر برایتون را در دسته های مختلفی می توان تقسیم نمود. از نظر نوع تکنولوژی این دستگاه ها را می توان به دو دسته دستگاه آنالوگ، دیجیتال یا UVR و دستگاه تحت شبکه یا NVR تقسیم نمود. البته لازم به ذکر است دستگاه ضبط تصویر را به عنوان دستگاه DVR نیز می توان نام برد اما با این تفاوت که دستگاه UVR قابلیت های بسیار پیشرفته ای نسبت به دستگاه های DVR دارد.

همچنین از نظر تعداد کانالی که ساپورت می کند می توان به انواع مختلفی از جمله موارد زیر دسته بندی نمود که توجه به تعداد کانال یک دستگاه در هنگام خرید از اهمیت زیادی برخوردار است.

دستگاه ضبط تصاویر 4 کانال

دستگاه دوربین مداربسته 8 کانال

دستگاه 16 کانال برای پروژه های متوسط

دستگاه 24 کانال برای پروژه های بزرگ

دستگاه 32 کانال برایتون

دستگاه دوربین مداربسته 64 کانال برایتون

در ادامه این مطلب به معرفی و تفاوت دستگاه UVR و NVR برایتون می‌پردازیم.

تفاوت دستگاه UVR و NVR برایتون

در انتخاب dvr برایتون باید به نوع تکنولوژی که در تجهیزات مداربسته خود استفاده می‌نمایید، توجه نمایید. اگر تجهیزات مداربسته شما از نوع آنالوگ یا دیجیتال باشد، باید از دستگاه ضبط تصویر UVR استفاده نمایید. همچنین اگر سیستم مداربسته شما از نوع تحت شبکه باشد می‌توانید از دستگاه NVR برایتون استفاده نمایید. یکی از مهم ترین تفاوت دستگاه های UVR و NVR  تفاوت در قیمت آنها می باشد. از نظر قیمت دستگاه های UVR برایتون قیمت کم‌تری نسبت به دستگاه های NVR دارد و این به دلیل قابلیت های پیشرفته و انعطاف پذیری در دستگاه های NVR است.

قیمت دستگاه ضبط تصاویر برایتون | dvr برایتون

از نظر قیمت دستگاه ضبط تصویر برایتون را می توان جزء برندهایی دانست که دارای قیمت مناسبی هستند. زیرا تمامی محصولات برایتون شرکت داتیس در خط تولید این شرکت واقع در تویسرکان تولید می‌شوند و از آنجایی که ساخت ایران است، تحت شرایط اقتصادی مختلف قرار نمی‌گیرد و قیمت محصولات آن دچار نوسان نمی‌شود. برای دریافت لیست قیمت محصولات برایتون وارد لینک زیر شوید و درخواست خود را برای دریافت لیست قیمت ارسال نمایید.

خرید دستگاه ضبط تصاویر برایتون

برای خرید دستگاه ضبط تصویر برایتون در اولین قدم باید با کارشناسان فنی ما صحبت نمایید تا راهنمایی لازم را برای انتخاب بهترین سیستم مداربسته متناسب با فضای خود انتخاب نمایید. همچنین می توانید در این قسمت درخواست لیست قیمت محصولات برایتون را ارسال نمایید و بعد از انتخاب آن می‌توانید عملیات ثبت سفارش خود را ارسال نمایید. ارائه خدمات ما به شما بعد از خرید محصولات برایتون شروع می شود و پس از انجام خرید در تمام مسیر خدمات پس از فروش در کنار شما هستیم تا بتوانیم رضایت کامل شمار را به دست بیاوریم.

برای در میان گذاشتن دیدگاه خود لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید.